• Кредити

Ефективні ставки за кредитами

Хочете отримати кредит? Дізнайтеся процентні ставки за кредитами в банках України на порталі Finance.ua.

Ви можете отримати кредит на авто (автокредит) або квартиру (іпотека), взяти гроші в кредит під заставу, або отримати споживчий кредит готівкою без довідки про доходи, а юридичні особи зможуть отримати кредит на розвиток бізнесу.

Де взяти гроші в кредит? Щоб визначити найкращий кредит в банках України - виберіть термін і тип кредиту і якщо необхідно валюту кредитування (у гривнях , доларах , євро). В отриманому списку кредитних програм, які відповідають вашим вимогам ви можете змінити представлення рейтингу кредитів з "По банках" на "По ставках" (нагорі сторінки), щоб найвигідніші кредити знаходилися на початку списку.

В даному розділі розміщені ефективні ставки за кредитами физичних осіб в банках України. А також види кредитів: кредит готівкою, споживчий кредит, іпотечний кредит на житло і кредит на авто. Інформація про кредити надається і оновлюється банками або збирається з сайтів банків та разраховується за допомогою кредитного калькулятора. Радимо уточнювати ставки за обраними кредитами перед візитом у банк.
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua